Jedi Knight: Jedi Academy RPG

Jedi Academy RPG

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

yeni konu önerisi

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Sith'ari
güçle bağlantısı olan bir köle-Moderatör

Taraf : on the grey path

MesajKonu: yeni konu önerisi   Paz Şub. 01, 2009 4:08 pm

yeni konu önerim şu; olaylar endor savaşından sonrada geçsin, bilinen karakterlerin en olduğu bir devirde...

luke skywalker olmalı tabiiki ve onun yeni jedi örgütü ile şövalyeleri..

bazıları bu organizasyonun üyeleri olarak oyunda yer almalılar, hatta aramızda bir luke skywalker ve kyle katarnda yer alabilir...

ve sith organizasyonu olmalı tabiiki, isterseniz sith organizasyonun A'sharad Hett'e bağlı olan yeni sithlerden yapabiliriz...
Korriban onların yeni organizasyonu olsun, Yuuzhan Vong istilasından öncesinde geçebilir hikaye..

ve tabii ortalıkta gezinen dark jedilarda bulunabilirler, isterlerse...

fakat öncelikle tabiiki bir süreliğine jedi örgütene kabul edilip, onlar için çalışmalı...

her organizasyonun birer tane lideri olacak, liderler görev verme hakkınada sahipler...

mesela bir jedi ustası, öğrencisine tehlike arz ettiğini düşündüğü bir sith'i veya kelle avcısını veya dark jedi'ı yakalamasını söyleyebilir..
böylelikle sadece bu iki şahıs arasında kısa bir düello yapılır, jedi kazanırsa puanı parası artar, kaybederse puanı veya parası düşürülebilir, sith kazanırsa onun puanı artar, ayrıca bir süreliğine jedilar kendisini izleyemez, yeniden yakalanma görevi verilemez, bir süreliğine kurtulmuş olur...

bunlar tabiiki henüz öneri, daha uzun ve detaylı bir konuyu ve bilgi arşivini hazırlıyorum, kurallar, ve oyun çeşitleri ile ilgili bilgilerde yakında bu başlık altında verilecektir...

üyelerden isteğim, fikir katkısında bulunmaları, yönetimden beklentim ise izin Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Neon
Oyuncu

Lakap : Darth Neon
Taraf : The Dark Side

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Paz Şub. 01, 2009 11:46 pm

kaybeden aldığı yaralara göre bir kaç gün hastanede yatsa ve öldürmek güzelde karşıdaki oyuncuya haksızlık olur falan diye yenilen biraz credi dışında birşeyler kaybetse iyi olur gibi sanki hani
Kullanıcı profilini gör
Sith'ari

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Paz Şub. 01, 2009 11:57 pm

düşünülebilir, ama hak kaybetmek, hastanede yatmak olmaz...

belki kaybettiği karşılaşmanın büyüklüğüne göre rütbesinden birşeyler gidebilir...
Kullanıcı profilini gör
Macula Guarmessa
Baş Çizer - Padawan
Baş Çizer - Padawan

Taraf : Cumhuriyet

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 12:12 am

Aslında ''hastane'' gibi bir yerde alınan yaranın büyüklüğüne bağlı olan bir süre boyunca kalınabilir, en azından bir süre normalden daha güçsüz kalınabilir... Ama örneğin bir jedi şovalyesi bir suikastçi ile bir imparatorluk üssünde duello yapıp yenilir ise düşman bölgesinde olduğu için rehin tutulabilir. Şahsen oyuncunun kendi isteği doğrultusunda mekanik vücut parçası kullanmasını da mantıklı buluyorum, bu işlem sonucunda oyuncu vakit yerine para harcar. ÖLÜM, sadece oyuncu rpden ayrılır ise kulağa mantıklı gelir...
Luke ve Kyle gibi üyeler seçmek yerine, oyuncu olmayan karakterler halinde kullanılabilirler... Örneğin Luke ile birlikte bir göreve gönderilebilir ama Luke'u bir oyuncu değil de görevi kontrol eden/yaratan admin kullanabilir. yuuzanvong (yanlış hecelemiş olabilirim) savaşından önce geçmesi iyi olmuş. Yanılmıyorsam bu savaşta imparatorluk ve cumhuriyet 'takım' şeklinde savaşıyor... bu biraz garip olurdu.

Sith'ari

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 12:17 am

rakip güçlü olunca takım olmak mecburi oluyor...

bu fikirlerini dikkate alacağım, olabilecek en uygulanabilir ve en adil kural ve yöntemleri yürürlüğe kuyacağız oyunda...
Kullanıcı profilini gör
Neon
Oyuncu

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 12:19 am

sana garanti edeyim sith base te yenilen bir jedi ordan sağ çıkmaz Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Galen Marek
Admin - Shadow Jedi Ustası

Lakap : StarKiller
Taraf : Belli değil
Kredi : 400

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 12:19 am

biz direk jedi academy döneminden yapalım diye düşünüyoruz çünkü o zaman bell bir düzen ve daha çok sayıda sith ve jedi olur Galen Marek'i hikayeye koymamızın sebebide Galen Marek öldü diye biliyoruz normalde ancak Galen Marek force unleashed'ı oynayanınız veya cutscenes'i izleyeneniz varsa bilecektir kendisi "seçilmiş olanın da seçilmişi" gibi güçlüdür yani vader'ı ardından sidious'u yeniyor ve bu arkadaş yanılmıyorsam 21 yaşında daha(hatalıysam düzeltin) böyle biri tarafsız olsun ve bu sayede bazı değişiklikler yapsın istedik bizim hikayemizde Force Unleashed'ı ve jedi academy'i birleştirdik yani bir düzen var jedi'lar ve sith'ler şeklinde ancak Luke eski jedi'ların yaş kuralına uymayıp küçüklükten almadığı için bazı jedi'ları çok fazla dark jedi oluyor ve bu yüzden insanlar Jedi düzeninden uzaklaşmaya başlıyorlar yani cumhuriyet'i sevenler kadar imparatorluğu sevenlerde var, mesela savaşlar jedi academy'den yapılacağı için sadece yeteneğe dayalı bu yüzdende hikayenin sonu belli değil...

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 12:30 am

Neon demiş ki:
sana garanti edeyim sith base te yenilen bir jedi ordan sağ çıkmaz Very Happy

kimse bilemez Cool
Kullanıcı profilini gör
Sith'ari

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 12:32 am

hmm, detaylar böyle ise, konu üzerinde birkaç oynama ile istediğimiz kıvama getirebiliriz....

ama galen marek aslında force'u iyi kullansada, sanıldığı kadar kuvvetli değil, ki sonunda darth vader tarafından öldürülüyor, yani canon olarak galen marekin eski ustası tarafından hayatına son veriliyor...

ama force konusunda gerçektende yetenekli...
Kullanıcı profilini gör
Galen Marek

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 12:52 am

nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı V. stil çok hoşuma gidiyor o stille beraber Galen Marek ve Ashoka Tano'yu seviyorum Very Happy ya aslında hatırlarsan hikayenin sonunda Galen'in bedeni yerde yatıyordu İmparatorla absorb-lightning olayından sonra Vader'da ciddi yaralı biçimde İmparator'la Galen'e bakıyordu bizim hikayemizde Galen o sırada kendini uzaya bırakmış ve gemiye tutunmuş asilerle beraber dönmüş(gemide saklanarak) ancak Juno'yu sevdiği halde onun hayatını riske atmamak ve kendini iyileştirebilmek için Bespin'e kaçıyor ve Juno ve asiler onu ölü sanıyor ancak sonradan Galen'in çıkması büyük şok yaratıyor

Oyuncu

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 1:06 am

Sith'ari demiş ki:

kimse bilemez Cool

mantıklı düşünürsek neden hayatta kalacağını az jedi eğitimi almış olması gerekir ki light side dan kolay kopsun ve force da güçlü olması lazım.onun dışında da zaten temizlemek için değil zevk için öldürülür Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Macula Guarmessa
Baş Çizer - Padawan
Baş Çizer - Padawan

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 1:09 am

Bence ''aslında böyle'' tarzı hikayelerin bir sorunu yok. Ona bakılır ise TFU çıkmadan önce vaderin hiç çırağı olmadığı biliniyordu. Galenin geri dönmesi güzel olmuş, Clone Wars serilerinin sonunada eğer Ashoka'ya birşey olmaz ise, eminim 66'dan kurtulma hikayeleri duyacağız. Shaak ti hakkında filmde bilgi verilmeyince ''aslında kurtuldu ama siz bilmiyordunuz'' şeklinde TFU da çıkıması gibi...(aslında bir çıkarılmış sahnede General Grevious, Shaak ti'yi öldrüyordu...)

Galen Marek

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 1:43 am

çıkarılmış sahne değil clone wars mini dizide öldürüyordu elektrik veriyordu?

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 9:57 am

KATLİAMDAN KURTULANLAR

A'Shered Hett - Saluecami'den kurtuldu.

Master Zao - bilinmiyor

Neja Halycon - katliamdan sonra öldürüldü

Drake Lo'gaan - Felucia'dan kurtuldu

Zonder - Felucia'dan kurtuldu

Odd Bnar - Executor Sedriss ile yapılan savaşta öldü

Empatojayos brand - Palpatine tarafından öldürüldü

Vima Da Boda - Akıbeti bilinmiyor

The dark Woman - Darth Vader tarafından öldürüldü.

Ikrit - Yuuzhan Vong savaşında öldürüldü

Depa Billaba - Dark Side komasına girerek öldü

Kai Justiss - Kasyyyhk'te kurtuldu

Voolvif Monn - Akıbeti bilinmiyor

Ylenic It'kla - Alderaan'da öldü

Obi-Wan Kenobi - Darth Vader tarafından öldürüldü.

Qu Rahn - Dark Jedi Jerec tarafından öldürüldü.

Tyneir Renz - Akıbeti bilinmiyor

Ekria - Felucia'dan kurtuldu

Jorus C`boath - Yuuzhan Vong savaşında öldü

Vergere - Yuuzhan Vong savaşı sonrasında öldü.

Gilflyn - Akıbeti bilinmiyor

Quinlon Vos - Kasyyyhk'te kurtuldu.

Master Aqinos - Yuuzhan Vong savaşında öldü.

Corwin Shelway - Akıbeti bilinmiyor

Halagad Ventor - Akıbeti bilinmiyor

Ferus Olin - Akıbeti bilinmiyor

Echuu Shen Jon - Darth Vader tarafından öldürüldü

Ydra Kilwallen Sibwarra - Ssi-ruuk istilası sırasında öldürüldü.

Halagad Ventor - öldü

Vima-Da-Boda - Akıbeti bilinmiyor

Yoda - Degobah'da öldü

İMPARATORLUK SAFINA GEÇENLER

Beldorian - Leia Solo tarafından öldürüldü

Boc - Kyle Katarn tarafından

Adalric Cessius Brand - Bilinmiyor

Jeng Droga - Kyle Katarn tarafından

Roganda Ismaren - Lord Nyax tarafından

Jedgar - bilinmiyor

Jerec - Kyle Katarn tarafından

Kadaan - bilinmiyor

Danaan Kerr - biinmiyor

Maw - Kyle Katarn tarafından

Sarcev Quest - Jeng Droga tarafından

Sariss - Kyle Katarn tarafından

Kam Solusar - Luke Skywalker tarafından

Taselda - Luke Skywalker tarafından

Tremayne - bilinmiyor

bu listeye göre istediğinizi yazabilirsiniz, listede göründüğü gibi kurtulanlar ve sonradan başlarına gelenler yazılmış, bu lite canon bir listedir, ahsoka tano ne yazıkki ölecek...

ve bana göre galenin biraz yaşlı olduğunu farzederek devam etsek çok daha güzel olabilir...

bir süre sürgün gibi saklanarak gezsin, imparatorluk ve thrawn krizi ortadan kalkmış olsun...

orta yaşlarının sonunda kendine sakin bir hayat kurmaya karar verdiğinde, güce yetenekli bir çocuk bulsun, yaşadığı ücra gezegende, onu eğitmeye başlasın, biraz eğittikten sonra kendisi gibi yanlış yollarda bulunmamasını istediği için Luke'un kurduğu : Jedi Praxeum'a göndersin çocuğu ve onunla beraber kendiside gelsin, bizim hikayemizde sonrasında jedi örgütünün en yetkili iki ustası galen marek ve luke olsunlar...tabii galenin yeteneklerine luke karar verdikten sonra...

benim fikrim bu, böylece luke karakterine gerek kalmadan, emir komuta zincirinde üst olarak galen marek olur, kyla katarn'nada gerek kalmaz, görevleri bize galen marek verir; tabii hikaye benim elimde şekllendikçe eklemeler olur..
bu görevlere kendiside gidecek Very Happy

son olarak söyleyeceğim; kimseyi kırmadan olabildiğince adil ve dengeli, olabildiğinde canon bir hikaye oluşturmaya çalışıyorum, ayrıca bir önce kullanılanada sadık kalmaya çalışıyorum...

kural ve yönetmelikle değişebilir, küçük detaylar değişebilir, bu konuda hep böyle kalacak diye garanti veremeyiz, birçok eski üye şu anda burda yok, sanırım kariyer kaydındada yeniliklere gidicez...

galen marek ve aranel zoso bununla ilgileneceklerdir...fikirlerinize çok teşekkür ederim...
Kullanıcı profilini gör
Galen Marek

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 3:40 pm

wowww hayran kaldım Very Happy Bu arada Lucasarts'ın açıklamasına göre Ashoka Tano öldürülecek diye birşey yok çünkü Clone Wars devam ediyor bu yüzden daha sonuç belli değilmiş yani Ashoka öldürülebilir,kurtulabilirde. Ama şahsen benim teorim: bu sene sonu gelecek olan(bir aksilik olmazsa) episode 3'le 4'ün arasını konu alan çizgi filmde Vader Ashoka'yı öldürecek...

Sith'ari senin hikayeni kullanabiliriz ama Galen bir süre ortada gözükmesin istiyorum bu sayede hem gerçek hayatta rpyi düzenlemem kolay oalcak oyun hikayesinde'de Galen'in sonradan bulunmasını düşünüyorum bu sayede güçlü bir müttefik kazanılmış olur.
Galen 19 yaşındaydı tfu'nun sonunda Leia ve Luke'da 14 dü bizim hikayemizde Galen 27 yaşında falan çünkü çok yaşlandırırsak hikaye baya ileriye gitmiş olur.Aslında ilerki zamanlarda Ashoka'yı da hikayeye katmak istiyorum(tabi ölmezse...) Örnek konuşma:

Ashoka Tano- İçinde bir karmaşıklık hissediyorum.
Galen Marek- Ashoka ben senin düşündüğün gibi biri değilim...
Ashoka Tano-Nasıl yani?Sen güçlü bir jedisın.
Galen Marek - Şimdi öyleyim,Ashoka kimse benim gerçek kimliğimi bilmiyor.Ben herkese yalan söyledim,ben Vader'ın kuklasıydım.
Ashoka Tano- Ama artık öyle değilsin sen bizden birisin.
Galen Marek- Ben birçok kişiyi öldürdüm,Jedi'lar buna dahil ben bir Togruta'yı da öldürdüm usta Shaak Ti...

gibisinden yani ben şöyle olsun istiyorum kotor gibi sonu belli olmasın adminler ve moderatörler cut scenes'i benim yukarda yazdığım şekilde yazsın cut scenes'de bizim jedi academy'de yaptıklarımızdan yola çıkarılarak ortaya çıksın ama senin yazını beğendim ancak Galen şimdilik tarafsız hatta ölü olarak bilinirse daha iyi olacak

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 3:57 pm

bunu hikayeye katacağım, o zaman seni tesadüfen bulacak bir padawan olmalı, yada senin tesadüfen karşılaşıp eğiteceğin, ama canon olarak ahsoka ölü kabul edildiğine göre, başka bir oyuncuyu bu şekilde dahil edebiliriz...

seninle birlikte ikili grup oluşturulmuş olur, hemde oda eğitilen kişi olarak devam eder...
Kullanıcı profilini gör
Galen Marek

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 4:02 pm

Sith'ari hikayeden tüm yönetim sorumla ama sizin için bir sakıncası yoksa Macula ve seni asıl yazarlar yapmak istiyorum bende size katılıcam tabi ama siz asıl yazarlarsınız senin için bir mahsuru varmı?

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 4:08 pm

sorun değil, zaten word dosyası olarak hazırlamaya başladım, görev detaylarını da ekleyebileceğiz, ve tabii ustalar ayrı görevler verebilecek, ama isterse kişiler özgürce dolaşabilirlerde, o zaman para kazanmaları zor olacaktır tabiiki...

ama öncelik birbirine karşı olan organizasyonlara verilecek...

teşekkürler
Kullanıcı profilini gör
Neon
Oyuncu

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 4:23 pm

bi de birşey sorayım karakter alımları yapılıyor ama sithler ve jedi lar falan dolu ve gördüğüm kadarıyla birçok karakter var ama fazla oyuncu yok.ben daha karakter yaratmadım çünkü sithler dolu ama bende sith olmak istiyorum.kimler gerçek ten oynuyor kimlerin karakteri öyle duruyor kontrol yapıp alımları tekrar yapabilirmiyiz???
Kullanıcı profilini gör
Galen Marek

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 4:35 pm

sith olarak katılabilirsin ancak bir öğrenci olacaksın
... Bu arada oyunda botlarda olsun istiyorum yani o karakterler yönetim tarafından kontrol edilsin gerçek oyuncu olmasın ama onlarda bulunsun...

Oyuncu

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 4:51 pm

gezegenleri ayırırsak güzel olur tekbi başlık altında durmasınlar hepsinin kendine özel bölümü olsun
Kullanıcı profilini gör
Macula Guarmessa
Baş Çizer - Padawan
Baş Çizer - Padawan

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Ptsi Şub. 02, 2009 11:13 pm

Galen Marek demiş ki:
Sith'ari hikayeden tüm yönetim sorumla ama sizin için bir sakıncası yoksa Macula ve seni asıl yazarlar yapmak istiyorum bende size katılıcam tabi ama siz asıl yazarlarsınız senin için bir mahsuru varmı?

Elimden geldiği kadar, Star Wars arşivlerini, RPGyi ve hayel gücümü kullanarak yazarlık yapacağım Smile

Ashoka Tano hakkında kesin bilgi Clone Wars sona erince belli olacak ama;

Clone Wars 7+ yaş grubuna dahil olsa bile senaryonun Ashoka gibi bir karakterin ölümü(genç izleyici kitlesini hedefleyen bir seri olduğu düşünüldüğünde)ile biteceğini mümkün bulmuyorum. AMA filme gitmeden önce okuduğum yazılarda ''Güçlü bir jedi olmayı istiyor -eğer klon savaşlarından sağ çıkar ise...'' gibi üstü kapalı bilgiler vardı. ep3te (Sithin intikamı)Ashoka'ya rastlamıyoruz. Vader (anakin) bir sith olduğunda Ashoka'yı araştırırdı diye düşünüyorum, tabi öldürmek için. Sonuç olarak Ashoka'yı pek parlak bir gelecek baklemiyor, RPG de yer alamayabilir (eğer bir ''kurtulma'' hikayesi ayarlanamazise).

Galen, 'bot' ları mantıklı buluyorum, Kyle ve Luke gibi insanlara ihtiyaç olur ise kullanılabilir.

Gezegemleri ayırmak ta iyi bir fikir. Gezegenler kendi içlerinde ayrılabilir (Örn; Tatooine= Mos Eisley, Mos espa, Mos...(kreetle vardı galiba...))

RPG'de yaş sorunu geldi aklıma, mesela ben=14 Aranel=37(belirtilmediği için kafadan attım) diyelim beni eğitti, bir usta oldum, yeni öğrencimin yaşı nasıl ayarlanacak? 'yaşlanma olur ise herşey çok karışır. Çözüm önerisi; sezon mantığı kullanır isek bu sorun ortadan kalkabilir. Mesela lk sezonda ben 14 ikincide 19, üçüncüde 22... Yaş kavramı kolaylaşır...

Bir hikaye yazmak istiyordum ama geç oldu, yarın yazarım... Wink

Galen Marek

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Salı Şub. 03, 2009 12:12 am

Macula bence sen Aranel'in son Padwan'ı olacaksın çünkü 21-25 yaş arası şovalye olacaksın 24'ünde oldun dersek aranel 47 yaşında olacak yani eğer jedi'lığa devam ediyorsa(yani sadakati) konsey tarafından Grandmaster ilan edilir bir kaç sene sonra.

Clone wars'la ilgili konuşmada şu dendi daha önce clone wars'u yerden yere vurdu seyirci çocukçaydı diye ama öyle olması gerekiyordu çünkü küçükler izleyecekti bu yüzden özellikle dizide ölüm olmayacak olacaksa bile gözükmeyecek...
Ben şahsen jedi master Ashoka'yı görmek isterim:D Sanıyorum Galen Marek'te ister Very Happy Aslında gerçeği söylemek gerekirse Galen Marek'in öğrenecek çok şeyi var yani aydınlık taraf güçlerini tam olarak öğrenmesi gerekiyor ve bu jedi hayatı boyunca bir-iki kere meditasyon yaptı Very Happy Bu nedenden dolayı aslında bir jedi master'la göreve gittiğinde bazı şeyler kapar herhalde hikayede . Ben şahsen bazı şeyler eklemek niyetindeyim mesela hikayede Jethro Tull' hikayesinde şovalye olmasına çok kısa bir zaman kala emir 66 uygulanmış bu sırada kaçmayı başarmış. Ben (galen marek) emir 66'dan kurtulan bir jedi'ın oğluyum. hikayeler bir biriyle bağlantılı ve bilinmeyen hikayeler var örneğin bizim eklediğimiz bilinmeyen hikayede ben Jethro Tull'ın ustası olan Zett Horn'u Vader'ın emriyle bulup yok ettim.Bu yüzden bazı jedi'lar ve sithler sağ kalmış olabilir bunu önümüzdeki zamanda bakacağız.Ashoka ve onun gibi başka jedi'ları da düşünün yani Ashoka emir 66 sırasında 13-12 yaşlarında(nerden biliyorum: younglinglik 13 yaşında biter ancak Ashoka erken padawan oldu) demekki şimdi 26-27 yaşlarında bunun gibi daha bir sürü jedi var yani hayal gücünüzü kullanın ve lucasarts'a bağamlı kalmayın istediğinizi ekleyin arkadaşlar ben özgür bıraktım hikayeyi....Güç sizinle olsun. yoda işte!

Baş Çizer - Padawan
Baş Çizer - Padawan

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Çarş. Şub. 04, 2009 12:37 am

Galen marek'in kurtuluşunu iyice ayarlamak gerek. Hikaye sonunda imparator ve vader (ikisi de güçte çüçlü Smile ) onun öldüğünü sanıyor. Kesin bir ölümden dönmek yada darth plegious gibi gücü kullanarak ölümden döndermek gibi şeyleri göz önünde bulundurmalıyız çünkü Galen, İparator ve Vader'i kandıracak derecede 'ölü' ( Smile ) ama hayatta kalacak kadar Diri olmalı. Anlatımım biraz karmaşık ama demek istediğimi anlamışsınızdır ...

Ashoka'nın 27 yaşında olduğu göz önünde bulunduralım. Saklı jedi mı yoksa jedi prexiumda bir jedi mı olsun? Ashokanın kurtuluşunu da ayarlamak gerek (ki bu zor değil).

Galen, bir alıştırma olarak senin death stardan canlı çıkma hikayeni çizeceğim. Bakalım ne yapacağım Wink . bu yüzden fikir ve önerilerini bekliyorum (saklanıcağı/iyileşiceği gezegen v.b.)
birkaç konsept çalışmanı en kısa sürede foruma yükleyeceğim.

Sith'ari, Karakter tanımına ihtiyacım var (tek sen değilsin ama en aktif ve çizmediğim kişisin) ve avatarındaki resim darth ravenin 'beyaz' hali olduğundan aynını yapamam. Lütfen en kısa zamanda basit bir tanım yolla (örn jethro_tull=Cin dralling+topsakal+bıyık)!

Sith'ari

MesajKonu: Geri: yeni konu önerisi   Çarş. Şub. 04, 2009 10:17 am

herkesi kandıracak kadar ölü, ve yaşama dönecek kadar diri olan Galen'i bir şekilde ölüm yıldızından imparatorluk ordusunun çıkarması gerekli, mesela; darth vader onu öldürmüş olsada eski öğrencisi olduğu için ona son bir jest yapar; ölüsüne, ve onu bulduğu gezegene götürmeleri için askerlere versin..

Ahsokada olaya burda girer, tesadüfen o gezegende sürgün hayatı yaşamaktadır, güçte bir varlık sezer ve merak ederek galen'in bulunduğu yere gelir, sonra onu az da olsa heal gücünü kullanarak iyileştirir...

galen o şekilde öğrenci almak yerine ahsoka ile takılabilir...

Sith'ari karakteri daha çok obi-wan'ın gençliğine benzeyebilir...

harika çizimlerin için sağol...
Kullanıcı profilini gör

yeni konu önerisi
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» [Ultra Zırhlar] [Yeni Npcler] [7/24 Online Gm] [120 LWL'lik Silah & Zırhlar]
» Son Çıkan Türkçe Klipler .avi uzantılı
» Raw GM[Genel Başkanı] Randy Orton'ın Odası
» Kutsal Savas -Yeni Bir Macera +65 Npcler Partizan Muho Koşş [Resimli]
» Tom Kaulitz Röportajı.