Jedi Knight: Jedi Academy RPG

Jedi Academy RPG

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  GaleriGaleri  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

RPG Resimleri

Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Macula Guarmessa
Baş Çizer - Padawan
Baş Çizer - Padawan

Taraf : Cumhuriyet

MesajKonu: RPG Resimleri   Ptsi Ocak 05, 2009 7:57 pm

Bir konsept çalışmada bulundum... Kendi karakterimin ilk çalışmalarından. Son hali çok daha farklı, kısa sürede temize çekip göndereceğim. Bu sırada karakter tanımlarınızı yapmanızı öneriyorum. Uzun olmasından üşenmeyin, üşeniyorsanız basit bir tanımı başlığa gönderin lütfen!

Resmin linki;

[img=http://img209.imageshack.us/img209/1213/dsc01543fc4.th.jpg]

Macula Guarmessa
Baş Çizer - Padawan
Baş Çizer - Padawan

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   C.tesi Ocak 31, 2009 2:50 pm

Aranel Zoso'nun bir konsept çalışması. Aranel lütfen resim hakkında düşüncelerini, istediğin değişiklikleri belirt... resim renksiz olduğundan belirtiyim;

saç rengi:Kahverengi (sakal da var)
kılıç rengi: Yeşil
kıyafet: bej, iç kısmı, kemerve pantolon kahverengi, ayakkabılar siyah.
Göz rengi: Kahverengi

(resme tıklayarak büyütebilirsiniz)

RPG geri döndü! Lütfen tanım yollayınız, basit bir tanım yeterli!

Macula Guarmessa
Baş Çizer - Padawan
Baş Çizer - Padawan

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   C.tesi Ocak 31, 2009 4:02 pm

Macula Guarmessa'nın büyük ihtimalle son hali;

Renkler;
Göz; siyah, beyaz bebekli(iris dahil)
kıyafet; Kollar buzmavisi(griye yakın mavi) eldivenler siyah, yaka kısmı görünen iç kıyafet bej, kemer kahverengi, Kıyafetin geri kalanı siyah(üst, pantolon, botlar)
Maske; ağız kısmı daha açık renkli olan tamamı siyah.
Kılıç; Mavi

Kafasının daha ayrıntılı bir resmi;

Maskenin üstünde 'M' harfine banzer sembol koyu buzmavisi(griye yakın mavi).

Tanımlarınızı bekliyorum! Düşüncelerinizi de yazabilirsiniz....

Sith'ari
güçle bağlantısı olan bir köle-Moderatör

Taraf : on the grey path

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   C.tesi Ocak 31, 2009 4:15 pm

renkleri tarif etmişsin, boyama kitabı yönlendirmesi gibi olmui, boyasana bari Cool
Kullanıcı profilini gör
Macula Guarmessa
Baş Çizer - Padawan
Baş Çizer - Padawan

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   C.tesi Ocak 31, 2009 4:39 pm

Haklısın, boyamak çok vakit istiyor ve şu an doğru düzgün bir boya takımına sahip değilim Sad sanal ortamda boyamayı denersem aşırı vakit ve enerji harcamam gerekecek (MAC te paint yok!) ''Bana gönder, ben boyarım'' diyen buyursun Smile

bu arada SENİN de bir konsept çalışmanda bulundum. Tanımın olmadığından avatarını kullandım, ama resmin boyutu ve duruş şekli yüzünden bazı kısımları 'yorumlamam' gerekti;

kısacası resimde kılıç hariç herşey beyaz! Sithari eminim tonlarca hata bulmuşsundur, lütfen tamamlayıcı bir tanım yaz... Tabi eğer karakterin avatardaki resim değil ise baştan bir tanım gerekecek Smile

Sith'ari

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   C.tesi Ocak 31, 2009 4:43 pm

Macula Guarmessa demiş ki:
Haklısın, boyamak çok vakit istiyor ve şu an doğru düzgün bir boya takımına sahip değilim Sad sanal ortamda boyamayı denersem aşırı vakit ve enerji harcamam gerekecek (MAC te paint yok!) ''Bana gönder, ben boyarım'' diyen buyursun Smile

bu arada SENİN de bir konsept çalışmanda bulundum. Tanımın olmadığından avatarını kullandım, ama resmin boyutu ve duruş şekli yüzünden bazı kısımları 'yorumlamam' gerekti;

kısacası resimde kılıç hariç herşey beyaz! Sithari eminim tonlarca hata bulmuşsundur, lütfen tamamlayıcı bir tanım yaz... Tabi eğer karakterin avatardaki resim değil ise baştan bir tanım gerekecek Smile

emin ol çalışmanı beğendim, kask biraz fazla boba fettvari olmuş ama seninle beraber çalışırsak sanırım tüm rpgcilerin harika birer resmi çıkar...

yetenek var, biraz geliştirirsen kendini, çok iyi bir çizerhayran olabilirsin starwars için...

ilerleyen zamanda forumda bir resim galerisi açabiliriz, bu fanartlar için...

çalışmaya devam...
Kullanıcı profilini gör
Macula Guarmessa
Baş Çizer - Padawan
Baş Çizer - Padawan

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   C.tesi Ocak 31, 2009 4:46 pm

Teşekkürler! Lütfen karakterinin kaskını biraz tanıt böylece düzeltebilirim. Evet, maskeyi tam göremeyince 'fett' tarzı birşey yaptım Smile

Sith'ari

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   C.tesi Ocak 31, 2009 5:04 pm

googleda darth revan diye arayabilirsin Wink
Kullanıcı profilini gör
Jethro_Tull
Jedi Ustası-Moderatör
Jedi Ustası-Moderatör

Taraf : Galaktik Cumhuriyet
Kredi : 320

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   C.tesi Ocak 31, 2009 7:10 pm

Macula süpersin kardeşim... bu çizimler harbi insanın dibini düşürüyo.. Very Happy en azından benim düştü... Very Happy ben de istiyorum Very Happy:D:D ama beni çizeceksen bende bıyık ve top sakal da var onu da eklersin eğer vakit bulursan... Very Happy:D:D farao
Kullanıcı profilini gör
Sith'ari

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   C.tesi Ocak 31, 2009 7:33 pm

sipariş üzerine çizim yapılır afro
Kullanıcı profilini gör
Macula Guarmessa
Baş Çizer - Padawan
Baş Çizer - Padawan

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   C.tesi Ocak 31, 2009 9:09 pm

Jethro_Tull, bir çizim yaptım ama şahsen yenisini yapmayı düşünüyorum;

Öneri, tavsiye (galiba ikisi aynı şey) fikir v.s ni bekliyorum, ama dediğim gibi resim istediğim kadar ayrıntılı olmadı ve çok silgi izi var. Bu yüzden yenisini yapacağım...

Jethro_Tull
Jedi Ustası-Moderatör
Jedi Ustası-Moderatör

Taraf : Galaktik Cumhuriyet
Kredi : 320

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   Ptsi Şub. 02, 2009 7:33 pm

Macula Guarmessa demiş ki:
Jethro_Tull, bir çizim yaptım ama şahsen yenisini yapmayı düşünüyorum;

Öneri, tavsiye (galiba ikisi aynı şey) fikir v.s ni bekliyorum, ama dediğim gibi resim istediğim kadar ayrıntılı olmadı ve çok silgi izi var. Bu yüzden yenisini yapacağım...

ellerine sağlık macula valla yaptığın bu çizimden sonra ne öneri getireceğimi bilemiyorum sadece sakal olarak ben karakteri kendi görünümümle özdeşleştiriim istedim Very Happy sadece sakal şekli olarak top sakal bıyık olarak öneri getirebilirim gerisi süper duruyo.. Very Happy tekrardan ellerine sağlık... Smile
Kullanıcı profilini gör
Macula Guarmessa
Baş Çizer - Padawan
Baş Çizer - Padawan

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   C.tesi Şub. 07, 2009 9:46 pm

Galen Marek resimleri sözü vermiştim ama şimdilik ''Ashoka Tano'nun dönüşü'' hikayesi üzerine bir çizim yaptım; (büyütmek için resimlere tıklayın)

Ve Jethro Tull karakterinin kafasının daha ayrıntılı bir resmini yaptım (top sakal ve bıyık)

Krail Kasra
Padawan
Padawan

Lakap : BlueSpirit
Taraf : Jedi Örgütü-Aydınlık Taraf

MesajKonu: çizimler...   Ptsi Şub. 16, 2009 10:38 pm

Güzel çiziyorsun , ama birazcık daha uğraşman ve detaylara girmen daha iyi sonuçlar verir bence . Bende güzel çizerim . Ve sen onları eldemi çiziyorsun diye sormak isterim Very Happy çünki ben elde çizerimde Very Happy . Bir tane çizip yollarım .
Cool
Kullanıcı profilini gör
Macula Guarmessa
Baş Çizer - Padawan
Baş Çizer - Padawan

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   Salı Şub. 17, 2009 9:18 pm

Elde çizmek derken kast ettiğin kurşun kalem ile (yani sanal ortamda olmadan) ise evet, elde çizerim. Senin çizimlerini de görmek isterim Smile nede olsa karakterini en iyi halde görmenin yolu kendin çizmektir(tabi sadece karakterini çizmek zorunda değilsin). Marek resimleri dahil bu aralar fazla resim çizecek vakit bulamıyorum, umarım anlayışla karşılarsınız ...

Krail Kasra
Padawan
Padawan

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   Salı Şub. 17, 2009 9:45 pm

Sorun olmaz , bende çok vakit bulamıyorum resim çizecek , sende haklısın . Bir çizimim gönderiyorum , bu gün çizmiştim Very Happy . Üstünde uğraşmaya zamanım olmadı doğrusu , ama daha sonra zaman ayırarak çizecem . Giysisini nasıl yapacağıma karar vermedim doğrusu Very Happy . Değişik bir giysi ve robe giymesini istiyorum bu yüzden biraz düşünmem lazım karakterim hakkında . Yanışlarımı ve beğenip beğenmediğinizi söylerseniz çok sevinirim.

.[img][/img]
Kullanıcı profilini gör
Krail Kasra
Padawan
Padawan

MesajKonu: Birtane daha ...   Çarş. Şub. 18, 2009 6:08 pm

Böle teker teker birkaçtane http://www.imageshack.us/çizicem sonra büyük birtane çizmeyi planlıyorum Very Happy . İyi birşey çizmeyi düşünüyorum . Ve karşınızda Krail Kasranın ikinci çizimi ( yüzünü göstermemek konusunda karalıyım Very Happy ) daha sona gösterebilirim ama şuan göstermiyecem . Lütfen Kraili çizmek isteyenlerde yüzünü birşekilde kapatsınlar Very Happy. Bu resimde krail yine kılıcını arkada tumuş ve storm troper a Sithlerin tarafındaiken öğrendiği sith gücü olan Grip'i uyguluyor .

http://img365.imageshack.us/my.php?image=krailsz6.jpg bu linkte resim Very Happy
Kullanıcı profilini gör
Krail Kasra
Padawan
Padawan

MesajKonu: herkesin dikkatine...   Perş. Şub. 19, 2009 11:49 pm

Arkadaşlar çizimlere yorum yapmanız çok iyi olur gerçekten yorumunuz iyi ve ya kötü olsun hiç önemli değil . Beğenip beğenmediğinizi ve yanlışlarımızı söylemenizde iyi olur . Very Happy

star wars sembol
Kullanıcı profilini gör
Sith'ari

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   Cuma Şub. 20, 2009 10:24 am

fena değil başlangıç için, ama geliştirmen gerekn bir sürü detay var...
Kullanıcı profilini gör
Galen Marek
Admin - Shadow Jedi Ustası
Admin - Shadow Jedi Ustası

Lakap : StarKiller
Taraf : Belli değil
Kredi : 400

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   Cuma Şub. 20, 2009 4:56 pm

Krail güzel çiziyorsun aman orantılar kötü lütfen yanlış anlama yani kafa elden küçük gibi falan biraz gölge kondurabilirsin daha üç boyutlu gözükür bu sayede biraz daha gerçekçi olur ama iyi çiziyorsun macula'dan bir iki teknik öğrenebilirsin o seve seve yardım eder onda tanrı vergisi bir yetenek var(umarım bunu okuyup şımarmaz) özellikle ashoka çizimine bayıldım ...

Krail çizmeye devam et Very Happy

Admin - Jedi Ustası
Admin - Jedi Ustası

Kredi : 400

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   Cuma Şub. 20, 2009 8:18 pm

Galene katılıyorum, biraz orantıda çalışman ve gölgelendirmen gerek ama onun dışında gayet başarılır daha iyisine yapabilirsin Smile .Bende çiziyorum en kısa zamanda siteden birkaç kişiyi çizip koymayı planlıyorum yoda işte!
Kullanıcı profilini gör
Krail Kasra
Padawan
Padawan

MesajKonu: ...   Paz Şub. 22, 2009 9:13 pm

Çok saolun arkdaşlar , tavsiylerinizi dinleyecem , Bu arada yorumlarınızı yanlış anlamam Very Happy merak etmeyin yorumlara ve tavsiyelere açığım . Üçüncü resimim bu son çizdiğim ( star wars karakteri ile ilgili üçüncü çizimim ) , biras daha alıştırma yaparsam ve sizin dediklerinize kulak verirsem eminim iyi birşeyler çıkacaktır Very Happy , Çok saolun .
Kullanıcı profilini gör
Macula Guarmessa
Baş Çizer - Padawan
Baş Çizer - Padawan

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   Paz Şub. 22, 2009 11:07 pm

Krail Kasra demiş ki:
Sorun olmaz , bende çok vakit bulamıyorum resim çizecek , sende haklısın . Bir çizimim gönderiyorum , bu gün çizmiştim Very Happy . Üstünde uğraşmaya zamanım olmadı doğrusu , ama daha sonra zaman ayırarak çizecem . Giysisini nasıl yapacağıma karar vermedim doğrusu Very Happy . Değişik bir giysi ve robe giymesini istiyorum bu yüzden biraz düşünmem lazım karakterim hakkında . Yanışlarımı ve beğenip beğenmediğinizi söylerseniz çok sevinirim.

.[img][/img]

çizimin çok güzel Smile . Kıyafet ve gölgelendirmen çok etkileyici. Gövde kısmın; alt ve kollara göre biaz uzun kalmış, orantılarken insan figürlerinden faydalanabilirsin (örn; aksiyon figürü, bir fotoğraf, hatta benim bazen yaptığım gibi aynada kendi orantılarıma bakarak çizmek Smile ) Çizimlerinin devamını bekliyorum...

Bu arada bu aralar bir yarışma için uğraşıyorum (uzun hikaye) bu yüzden neredeyse hiç boş vaktim yok, en kısa zamanda çizimlere devam edeceğim...

Macula Guarmessa
Baş Çizer - Padawan
Baş Çizer - Padawan

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   Paz Şub. 22, 2009 11:14 pm

Krail Kasra demiş ki:
Böle teker teker birkaçtane http://www.imageshack.us/çizicem sonra büyük birtane çizmeyi planlıyorum Very Happy . İyi birşey çizmeyi düşünüyorum . Ve karşınızda Krail Kasranın ikinci çizimi ( yüzünü göstermemek konusunda karalıyım Very Happy ) daha sona gösterebilirim ama şuan göstermiyecem . Lütfen Kraili çizmek isteyenlerde yüzünü birşekilde kapatsınlar Very Happy. Bu resimde krail yine kılıcını arkada tumuş ve storm troper a Sithlerin tarafındaiken öğrendiği sith gücü olan Grip'i uyguluyor .

http://img365.imageshack.us/my.php?image=krailsz6.jpg bu linkte resim Very Happy

Bu resimde storm trooperi iyi çizmişsin, ama vücudunun hafif sola dönük olduğunu göz önünde bulundurarak zırhı da aynı yöne döndürmen gerek. Krail'e gelince orantılara daha önce söylediğim gibi dikkat etmelisin, yani etrafındaki insanların duruşlarını, buna göre de orantılarını dikkatle incele. Güzel çizmişsin Very Happy sakın yılma!

Sith'ari

MesajKonu: Geri: RPG Resimleri   Ptsi Şub. 23, 2009 10:51 am

ikiniz iyi bir ikili olacaksınız sanırım Wink
Kullanıcı profilini gör

RPG Resimleri
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Yasemin Yürük Resimleri